Dialoggoo ile HızıKaliteyiGüveniGücüRahatlığı Hissedin.

1996 yılında "Kağıt üzerinde verilen hizmetlerin, en yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan dialoggoo, geçen 22 yıllık süreçte, mevzuat ve içtihat programı ile İcra Takip Programı konusunda Türkiye’nin en bilinen ve büyük firmalarından biri olmayı başarmıştır. 2017 yılında alınan kararlar çerçevesinde tüm teknolojisini ve ekibini yenileyip web tabanlı uygulamalara geçilerek son teknoloji ürünler ile hizmet vermeye devam etmektedir.


Zamandan tasarruf

Kolay kullanım ve zengin içerik sayesinde gerekli tüm içeriğe anında erişim imkanı sunar, kıymetli zamanınız size kalır.

Kolay kullanım

Kolay, kullanıcı dostu ekranları sayesinde keyifli bir çalışma ortamı sağlar

Her yerden erişim

Dar bir ofise hapsolmadan, yazlıktan, kışlıktan, evden, otelden, müşteri ofisinden veya adliyeden, kısacası her yerden erişim imkanı sunar.Hızlı ve zengin içerik

Emsali olmayan hızı ve içeriği sayesinde kullanıcısının tüm ihtiyaçlarını karşılar.

Güvenilir depolama

Bilgisayarınız zarar da görse, kaybolsa da, çalınsa da, virüs bulaşsa da tüm bilgilerinizin güvenle saklandığı bir sistem.

Müşteri memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan yönetim anlayışıEn iyi fiyat garantisi

Emsallerine göre çok daha ekonomik fiyatlara işlerinizi kolaylaştırma fırsatı

Son teknoloji ile üretilmiş

Yarının teknolojisi ile üretilerek her anlamda hoşlanacağınız bir platform

Günlük güncellemeler

Tüm ihtiyaçlarınızın anlık değerlendirilerek güncellendiği bir platform0
0
0
0

Dialoggoo Ürün Tercihleri

İcra Takip Programı ile; UYAP uyumlu tüm takiplerin açılması, yine program üzerinden UYAP sistemine otomatik olarak gönderilerek takibin online olarak rahatlıkla açılması, Dava Takip Programı ile; tüm davaların online ortamda kayıtlarının tutulması, Mevzuat ve İçtihat Programı ile; 2 Milyonu aşan Yargıtay ve Danıştay İçtihatları ve günlük olarak online güncellenen Mevzuat Arşivi, sayesinde, mesleki ihtiyaçlarınıza her anlamda cevap verebilecek program hizmetleri verilmektedir.

İcra Takip
95%
Mevzuat
89%
Müşavir
78%
E-Beyanname
90%